Rendit Sipas
E Enjte, 27 Qershor 2019

Kerkoj te punesoj nje punetor gipsi dhe nje usta gipsi.Paga e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktoj...

1 LEKË (Të reja)
Adi Tr
 Tiranë
Kerkoj punetor ...
Adi Tr

Kerkoj te punesoj nje punetor gipsi dhe nje u...

×